سپراتور و تنور ال سی دی

دستگاه سپراتور و جداکننده ی گلس ال سی دی گوشی های موبایل در برند های یاکسون و سانشاین،تاچ کش و سپراتور ال سی دی یاکسون 943 دارای صفحه نمایش 7 اینچی مخصوص جدا کردن گلس از ال سی دی گوشی های آیفون و سامسونگ طراحی شده است.

دستگاه تنور ال سی دی گوشی های موبایل با استفاده از المنت حرارتی و صفحه ی 7 اینچی از جنس برنج این امکان را به شما میدهد که قطعاتی در موبایل همانند تاچ و ال سی دی با قاب و شاسی گوشی و همچنین درب پشت و باتری گوشی و قطعاتی که به وسیله ی چسب به یکدیگر متصل هستند را به صورت سالم و بدون هر گونه آسیب جدا نمایید.

دستگاههای تاچ کش یا سپراتور ال سی دی گوشی های موبایل در سایزهای مختلفی طراحی شده اند.صفحه ی حرارتی اکثر تنور های ال سی دی 7 اینچ هستند که برای انواع گوشی های موبایل مناسب هستند.برخی از سپراتور های موبایل با صفحه ی حرارتی 10 و 12 و یا 14 اینچ طراحی شده اند که این تاچ بردار ها برای تعویض گلس و ال سی دی انواع تبلت ها و آیپد ها به کار میروند.

به طور کلی دستگاه سپراتور یا تنور و تاچ کش ال سی دی جزئی از مهمترین و کاربردی ترین ابزار تعمیرات موبایل به شمار میرود که شما با خرید دستگاه سپراتور ال سی دی میتوانید از شکستگی تاچ و ال سی دی و یا درب پشت گوشی هایی که با چسب تاچ به بدنه متصل هستند جلوگیری کنید.

در ادامه انواع سپراتور ها و تنور ال سی دی گوش های موبایل را از نظر سایز صفحه ی گرامایش فهرست میکنیم.

توجه داشته باشید که تمامی دستگاههای سپراتور دارای موتور مکنده و مکش هستند.نکته بعدی اینکه شما نباید دمای سپراتور را حین انجام کار،بالاتر از 80 درجه سانتیگراد تنظیم کنید چون باعث آسیب به ال سی دی و زرد شدن و در نتیجه خرابی صفحه نمایش گوشی شما میشود.

سپراتور و تاچ کش های 7 اینچی:

سپراتور یاکسون 943

سپراتور سانشاین 918

سپراتور سانشاین 918N

سپراتور سانشاین 918K

سپراتور سانشاین 918Q

سپراتور تنور و تاچ کش ال سی دی 14 اینچی:

 سپراتور سانشاین 918P 

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 30 آیتم
نمایش 1 - 24 از 30 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو