برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
0

قوانین و مقررات

شرایط و قوانين فروشگاه یدک موبایل

*شرایط گارانتی و ابطال گارانتی کالای خریداری شده توسط مشتری:

بلند کردن یا برداشتن برچسب شرکتی و همچنین مخدوش شدن هولوگرام گارانتی باعث ابطال گارانتی خواهد شد. 

هر گونه تغییر فیزیکی شامل کج شدن ، تا خوردگی ، رنگ پریدگی، ضربه و مخدوش شدن ظاهر کالا، شکستگی و آب خوردگی همچنین به کار بردن ابزار نادرست و استفاده نادرست به روی دستگاه، باعث ابطال گارانتی خواهد شد 

مدت زمان گارانتی از زمان رسیدن کالا به دست مشتری به مدت یک ساعت از زمان تحویل میباشد و پس از اتمام زمان تعیین شده هیچگونه عذری بابت تعویض کالا پذیرفته نخواهد شد. 

لطفا قبل از هر گونه اقدام به مرجوع کردن یا باز پس فرستادن کالا و استفاده از شرایط گارانتی با قسمت پشتیبانی و مدیریت وبسایت تماس حاصل فرمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید در صورت هماهنگ نکردن و ارسال کالا هر گونه مشکل و خسارت ناشی از اقدام خودسرانه تنها متوجه مشتری خواهد شد و وبسایت یدک موبایل هیچگونه مسولیتی را نخواهد پذیرفت. 

· برای ثبت درخواست بازگرداندن کالای معیوب خريدار می بایست درخواست خود را در قسمت خدمات مشتریان، فرم تماس با ما، ثبت نماید.
· هزینه‏‌هایی از قبیل بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود و به صورت جداگانه محاسبه می شود.
· امیدواریم که با رعایت اصول مشتری مداری اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از فروشگاه اینترنتی یدک موبایل را داده باشیم.

· موضوع فعاليت واحد اقتصادي سايت یدک موبایل،فروش قطعات و ابزار تعمیرات موبایل می باشد.
· خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
· هیچ یک از کالاهای قابل عرضه در فروشگاه اینترنتی یدک موبایل شامل مالیات ارزش افزوده نمی باشند.
· "قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌ فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد"
· قیمت هر کالا تا انتهای هر روز یعنی ساعت 24 هر روز معتبر می باشد و بروز رسانی قیمت ها در ساعت 24 انجام می شود و تا پایان روز بعد اعتبار دارد.توجه داشته باشید که قیمت ها با توجه به ارز لحظه ای میباشد و بصورت ثابت و همیشگی نیست برای کسب اطلاع بیشتر و اطلاع از قیمت دقیق محصولات با دفتر وبسایت تماس بگیرید: 72 23 222 0713

 .مشتری گرامی به علت حساس بودن لوازم الکترونیکی و نوسانات ارزی کالای فروخته شده به هیچ عنوان پس گرفته نمیشود و در صورت معیوب بودن کالای ارسالی با در نظر گرفتن و رعایت قوانین گارانتی کالا از لحاظ فیزیکی و همچنین مدت زمان تعیین شده( یک ساعت بعد از تحویل گرفتن کالا توسط مشتری، از مامور اداره پست یا تیپاکس و یا پیک هایی که از باربری ترمینال یا تاکسی ها تحویل شما داده میشود)که در بند بعدی بصورت کامل شرایط گارانتی ذکر شده است پس از باز پس فرستادن کالای معیوب و بررسی آن در صورتی که دارای شرایط گارانتی باشد با کالای سالم جایگزین خواهد شد پس در انتخاب کالای خود کاملا دقت فرمایید و از صحت سالم بودن دستگاه خود مطمئن شوید در صورت خراب بودن یا راه نیفتادن دستگاه کالای خریداری شده باز پس گرفته نمیشود حتی اگر کالای خریداری شده کاملا سالم و بی نقص باشد و فقط در صورتی خرابی با در نظر گرفتن شرایط گارانتی تعویض صورت میپذیرد.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم