برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
0

شرایط و ضوابط استفاده

ضمن تشکر بابت اعتماد و انتخاب وبسایت ما جهت خرید،توجه شما را به نکات زیر جلب مینماییم.

نکته خیلی مهم:جنس فروخته شده به هیچ عنوان پس گرفته نخواهد شد بلکه در صورت معیوب بودن با کالای سالم معاوضه خواهد گردید.

1.هنگام تحویل محصول از مامور پست،قبل از تحویل گرفتن، بسته ی مورد نظر را به صورت کامل بررسی نمایید که از لحاظ فیزیکی ایراد و اشکالی نداشته باشد.

2.تمامی قطعات موبایل موجود در وبسایت دارای گارانتی تست 7 روزه میباشد،این مهلت تست از زمان تحویل گرفتن محصول از مامور پست شروع شده و به مدت 7 روز فرصت دارید در صورت بروز هر گونه ایراد و اشکال،محصول را مرجوع نمایید.

3.ابزار و لوازم تعمیرات موبایل که شامل هیتر و هویه و لوپ و منبع تغذیه و لوازم مصرفی تعمیرات موبایل میباشد شامل 1 روز مهلت تست میباشد.

4.اگر در زمان تست 1 روزه ی که شامل قطعات موبایل میباشد،متوجه ایرادی در محصول شدید،میتوانید محصول را به آدرس پستی ما مرجوع نمایید که در این مواقع هزینه ی مربوط به پست و مرجوع کردن کالا به عهده ی وبسایت یدک موبایل میباشد.

5.وبسایت یدک موبایل در صورتی کالای معیوب را مرجوع مینماید که اولا برچسب ها و لیبل های محصول جدا نشده باشد و دوما از لحاظ فیزیکی دچار ضربه خوردگی و شکستگی و آب خوردگی و تغییر رنگ نباشد.

*شرایط گارانتی و ابطال گارانتی کالای خریداری شده توسط مشتری:

بلند کردن یا برداشتن برچسب شرکتی و همچنین مخدوش شدن هولوگرام گارانتی باعث ابطال گارانتی خواهد شد. 

چسباندن ال سی دی یا فلت:لطفا قبل از چسباندن و بستن کامل کالا روی دستگاه تست اولیه را به درستی انجام دهید تا از سالم بودن کالا اطمینان پیدا کنید در صورت کندن برچسب رو یا پشت یا چسباندن گارانتی ابطال خواهد شد.

هر گونه تغییر فیزیکی کج شدن تا خوردگی یا ضربه و مخدوش شدن شکستگی همچنین به کار بردن ابزار نادرست در بستن کالا به روی دستگاه باعث ابطال گارانتی خواهد شد حدالامکان تعمیر یا تعویض را به تعمیرکار مجرب بسپارید

مدت زمان گارانتی قطعات موبایل از زمان رسیدن کالا به دست مشتری به مدت هفت روز خواهد بود و پس از اتمام زمان تعیین شده هیچگونه عذری بابت تعویض کالای معیوب پذیرفته نخواهد شد. 

با در نظر گرفتن شرایط گارانتی کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع نخواهد شد و فقط در صورت خرابی با کالای سالم تعویض خواهد شد.

لطفا قبل از هر گونه اقدام به مرجوع کردن یا باز پس فرستادن کالا و استفاده از شرایط گارانتی با قسمت پشتیبانی و مدیریت وبسایت تماس حاصل فرمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید در صورت هماهنگ نکردن و ارسال کالا هر گونه مشکل و خسارت ناشی از اقدام خودسرانه تنها متوجه مشتری خواهد شد و وبسایت یدک موبایل هیچگونه مسولیتی را نخواهد پذیرفت. 

با تشکر از اعتماد و حسن انتخاب شما

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم