برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
0

لوپ یاکسون Yaxun AK-20

 • لوپ دو چشمی یا آنالوگ
 • ولتاژ ورودی: 220 ولت
 • بزرگنمایی 0.7 تا 4.5x برابر است با 7 تا 45 برابر
 • مدل زوم: ممتد
 • عدسی چشمی:  wf 10x/20 mm
 • فاصله کار 10 سانتیمتر
 • زاویه دید 45 درجه
 • پهنای دید 3 سانتیمتر
 • ارتفاع بازو: 28 سانتیمتر
 • مجهز به دو عدد لامپ در پایه لوپ  و در بازو
 • چرخش لنز چشمی 360 درجه
 • متعلقات: کابل پاور + بالشتک چشمی لوپ
 • ابعاد پایه لوپ: طول 29 سانتیمتر × عرض 24.5 سانتیمتر × ارتفاع 6 سانتیمتر
 • ابعاد کل لوپ: طول 29 سانتیمتر × عرض 24.5 سانتیمتر × ارتفاع 34 سانتیمتر
ادامه مطلبShow less
نام تجاری:
دوست داشتن0
0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
ناموجود
(203 رای)
توضیحات

لوپ یاکسون ak-20 را میتوان یکی از بهترین لوپ های دو چشمی یا آنالوگ به شمار آورد.دلیل این ادعا زوم بالای لوپ،پهنای دید زیاد،پایه ی کار عریض و روشنایی این لوپ اشاره کرد که در مقایسه با لوپ های یاکسون ak-21 و لوپ یاکسون ak-24 کارایی بیشتری از خود نشان داده است.

جهت دیدن جزئیات و نحوه عملکرد لوپ یاکسون ak20 از این کلیپ که در صفحه ی آپارات یدک موبایل قرار دارد دیدن کنید.

لوپ ak20

در ادامه به بررسی تخصصی و مشخصات لوپ ak20 میپردازیم.

بزرگنمایی و مدل لوپ

 لوپ یاکسون ak-20 از نوع دو چشمی یا اصطلاحا آنالوگ است و قدرت زوم این لوپ از 7x تا 45x میباشد.در قسمت چشمی لوپ،دو عدد لنز 10x قرار دارد که بدون  این دو استفاده از لوپ ممکن نخواهد بود.

در تصویر بعدی میتوانید چشمی های لوپ ak20 و همچنین ولوم های تنظیم بزرگنمایی را مشاهده کنید که با چرخاندن این ولوم ها میتوانید به زوم دلخواه خود دست یابید.

همچنین میتوانید فاصله ی دوچشم لوپ را متناسب با فاصله ی چشم خودتان تنظیم کنید.این عمل با چرخانیدن پایه ی چشمی ها امکان پذیر است.

همانطور که در بالا گفتم شما میتوانید با چرخانیدن پایه ی چشمی لوپ AK20 فاصله ی چشمها را متناسب با فاصله ی چشمهای خودتان تنظیم کنید.

در این تصویر شما میتوانید ولوم های تنظیم کننده ی زوم لوپ ak20 را مشاهده کنید.بر روی این ولوم اعدادی بین 0.7 تا 4.5 درج شده است که نمایانگر زوم 7x تا 45x این لوپ قدرتمند است.

در تصویر بعد شما میتوانید نمونه ای از برد گوشی قرار داده شده در زیر لوپ ak20 را مشاهده کنید.همانطور که در تصویر مشخص است لوپ یاکسون ak20 پهنای دید بسیار بالایی نسبت به لوپ های یاکسون ak10 و لوپ یاکسون ak12 به شما ارائه میدهد.

فاصله کار

یکی از مهمترین خصوصیات لوپ تعمیرات موبایل،فاصله ی بین لنز دستگاه و پایه ی کار است که اصطلاحا فاصله کار نامیده میشود.هر چقدر لوپ فاصله ی کار بیشتری داشته باشد تعمیرکار میتواند با موانع کمتری زیر لوپ،به تعمیر برد موبایل،تعویض آی سی و سیم کشی های حساس بپردازد.این فاصله یکی از دغدغه های مهم تعمیرکاران موبایل است.

فاصله کار لوپ یاکسون ak-20 ده سانتیمتر است و فاصله ی مناسبی جهت کار تعمیرکاران موبایل میباشد.البته فاصله ی کار در لوپ ak-24 و ak-21 با لوپ ak-20 برابر است و تفاوت مهم این دو مدل با لوپ آکا 20،بزرگنمایی و پهنای دید کمتر نسبت به این لوپ است.

زاویه دید

زاویه دید اکثر لوپ های آنالوگ و دوچشمی 45 درجه میباشد.این زاویه ی دید باعث تسلط بیشتر شما بر روی کار میشود.زاویه دید لوپ یاکسون ak-20 هم از این قاعده مستثنی نیست و با داشتن زاویه دید 45 درجه باعث میشود که شما با تسلط بیشتر زیر لوپ به تعمیر برد های smd موبایل بپردازید.

پهنای دید

خصوصیت بارز لوپ یاکسون ak-20 پهنای دید بالای لنز های قدرتمند آن است.پهنای دید این لوپ 3 سانتیمتر است و فضای بسیار زیادی را بر روی برد گوشی موبایل به شما نمایش میدهد.پهنای دید زیاد برای تعمیر کاران حرفه ای که برای تعویض هارد و cpu انواع گوشی های موبایل اقدام میکنند بسیار مهم و ضروری است.پهنای دید این لوپ باعث میشود که شما آی سی هارد و cpu را به صورت کامل در زیر لوپ ببینید و به راحتی بتوانید تعویض و شابلون زدن آی سی و نصب آی سی را بر روی برد گوشی انجام دهید.همچنین اگر باز هم به پهنای دید بیشتری نیاز دارید میتوانید با قرار دادن لنز واید در قسمت خروجی لنز اصلی دستگاه،به پهنای دید بالاتری دست پیدا کنید.همچنین لنز واید باعث افزایش فاصله ی کار دستگاه نیز میشود.

در تصویر بعدی شما میتوانید نمونه ای از پهنای دید لوپ yaxun ak20 مشاهده کنید.

روشنایی

لوپ یاکسون ak-20 مجهز به دو عدد لامپ قدرتمند است که یکی از لامپها در بازوی این لوپ تعبیه شده و به وسیله ی ولومی که در کنار پایه لوپ قرار دارد میزان روشنایی آن قابل تنظیم است.زاویه ی این لامپ به صورت 45 درجه است و به شکلی نصب شده که به صورت مستقیم نور را به قسمت کار و زیر لنز لوپ بتاباند به طوری که تمام اجزای برد گوشی که قصد انجام کار بر روی آن دارید را روشن و شفاف و قابل دیدن میسازد.

لامپی که در بازوی لوپ قرار دارد به صورت 45 درجه به برد گوشی تابیده میشود و باعث روشنایی و وضوح تصویر زیر لوپ میگردد.

لامپ دیگری نیز در پایه ی لوپ و زیر کار نصب شده است و مشکل روشنایی و نور را به صورت کامل برطرف میکند.اگر با وجود این دو لامپ قدرتمند باز هم در محیطی قرار دارید که نور کافی وجود ندارد میتوانید از لامپ ها پایه دار و یا چراغ مطالعه نیز برای روشنایی بهتر استفاده کنید.

چرخش لنز چشمی

چرخش قسمت سری لوپ ak-20 جایی که چشمی ها و لنز اصلی در آن تعبیه شده است به صورت 360 درجه میباشد و شما میتوانید در هر حالتی که باشید زاویه و جهت قسمت چشمی دستگاه را به دلخواه تنظیم کنید.همچنین در کناره های این سری،دو عدد ولوم در چپ و راست برای تنظیم بزرگنمایی این لوپ تعبیه شده است که با چرخاندن و تست آن توسط چشم میتوانید به وضوح دلخواهتان برید.

اعداد درج شده بر روی این ولوم ها از 0.7 تا 4.5 میباشد.لنز های چشمی هم به راحتی قابلیت جدا شدن را دارند.همچنین پایه ی لنز های چشمی هم قابلیت چرخش و تنظیم بزرگنمایی و وضوح بیشتر را به شما میدهند.بر روی لنز های چشمی نیز عدد wf10x/22 درج شده است و نشان دهنده ی زوم 10 برابر میباشد.

ابعاد پایه کار

ابعاد پایه کار لوپ یاکسون ak-20 به طول 29 و عرض 24.5 و ارتفاع 6 سانتیمتر میباشد که این سایز بزرگ باعث تسلط بیشتر تعمیرکار برای انجام تعمیرات بر روی برد انواع گوشی و تبلت میشود.

همچنین دو عدد گیره ی فلزی هم که به صورت پیچی هستند بر روی پایه قرار دارد که شما میتوانید با قرار داردن این گیره ها بر روی برد گوشی،از حرکت کردن و لغزیدن برد به روی پایه کار جلوگیری کنید.

همچنین در سمت راست این پایه دو عدد کلید و یک عدد ولوم قابل مشاهده است.این کلید ها برای روشن کردن لامپ های لوپ استفاده میشود و ولوم نیز برای تنظیم نور چراغ نصب شده در بازوی لوپ به کار میرود.در قسمت پشتی پایه ی لوپ هم محل ورود برق 220 ولت تعبیه شده است.

ارتفاع بازو

ارتفاع بازوی لوپ ak-20 به اندازه ی 28 سانتیمتر است و پایه ی نگهدارنده ی لنز های اصلی دستگاه به این بازو متصل هستند.همچنین به روی این بازو چرخ های تنظیم کننده ی لنز لوپ در قسمت چپ و راست تعبیه شده است که با چرخاندن این چرخ ها و تنظیم لنز چشمی با پایه ی لوپ به وضوع و بزرگنمایی دلخواهتان برسید.

همچنین از وسط بازوی این لوپ کابل مربوط به لامپ روشنایی دستگاه هم عبور میکند که در قسمت سر بازو فیش اتصال لامپ طراحی شده و شما با اتصال سیم لامپ به این فیش میتوانید لامپ بازو را روشن کنید.

ابعاد کلی دستگاه

ابعاد کلی لوپ یاکسون ak20 در ارتفاع 34 و عرض 24.5 و طول 29 سانتیمتر میباشد و نسبتا لوپی با اندازه ی بزرگ به حساب میاید.این لوپ نیاز به فضای بیشتری نسبت به لوپ های یاکسون ak-21 و یاکسون ak-24 دارد و شما قبل از خرید و سفارش این لوپ باید فضای میز کار خود را بررسی و آماده ورود این لوپ قدرتمند سازید.

توصیه ما به شما این است که اگر از لوپ های آنالوگ و چشمی استفاده کرده اید و تجربه ی خوبی از کار کردن با این مدل لوپ ها دارید،با توجه به مشخصات لوپ ak20 تمام انتظارات شما را برآرده میکند و در نوع خود یکی از بهترین لوپ چشمی موجود در بازار است.

لوپ یاکسون ak20 میتواند یکی از بهترین گزینه ها یرای تعمیرکارانی باشد که اقدام به تعویض هارد و بیس باند و ریبال cpu انواع گوشی های آیفون و سامسونگ مینمایند.

در ادامه شما میتوانید لوازم جانبی مورد استفاده در این لوپ را مشاهده و بررسی نمایید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

مشخصات

نوع لوپ
لوپ دو چشمی
بزرگنمایی
0.7 تا 4.5x برابر است با 7 تا 45 برابر
مدل زوم
زوم ممتد از 7 تا 45 برابر
زاویه دید
45 درجه
عدسی چشمی
wf 10x/20 mm
قابلیت نصب لنز واید
دارد
قابلیت نصب لامپ LED
دارد
فاصله کار
10 سانتیمتر
پهنای دید
به قطر 30 میلیمتر
روشنایی
مجهز به دو عدد لامپ در پایه و در بازو
چرخش لنز
360 درجه
ارتفاع بازو
28 سانتیمتر
ابعاد پایه کار
29X24.5X6 سانتیمتر
ابعاد کل
29X24.5X34 سانتیمتر
اتصال به صفحه نمایش
ندارد
موارد استفاده
جهت بزرگنمایی قطعات بسیار ریز در برد گوشی های موبایل و هر جسم ریز دیگر که برای کار بر روی آن، نیاز به بزرگنمایی داشته باشد.
متعلقات
کابل برق،بالشتک چشمی،دفترچه راهنما
ولتاژ ورودی
220 ولت
جنس بدنه
آلومنیوم و آهن
کشور سازنده
چین
نظرات
ما هرگز ایمیل شما را با شخص دیگری به اشتراک نمی گذاریم.
حذف پاسخ

مواردی که با * مشخص شده اند، الزامی هستند

هنوز نظری ثبت نشده! اولین نفری باشید که نظر ثبت می کنید
محصولات مشابه
ناموجود
مشخصات پایه لوپ و پد نسوز سیلیکونی TE-506: ابعاد: طول 47.7 سانتیمتر × عرض 31.6 سانتیمتر × ضخامت 5 میلیمتر تحمل در برابر دما 500 درجه سانتیگراد این محصول، یک پد فلزی است که سرتاسر آن را پد نسوز سیلیکونی پوشانده است...
390,000 تومان
● طول کلی با لامپ: 45 سانتیمتر ● عرض فک گیره: 7 سانتیمتر ● دارای دسته انعطاف پذیر و تنظیم شونده ● لامپ LED با نور سفید و ملایم ● دارای کلید روشن و خاموش ● دارای لامپ تک حالته و بدون دیمر_ بدون تنظیم نور ● وزن: 370 گرم

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم