لوپ یاکسون اصلی Yaxun AK-12

جدید

برند : YAXUN

● ولتاژ ورودی  220 ولت

● بزرگنمایی  7برابر تا  45 برابر

● مدل زوم ممتد

● عدسی چشمی  wf 10X/20mm

● زاویه دید 45 درجه

● فاصله کار 10 سانتیمتر

● پهنای دید 3 سانتیمتر

● ارتفاع بازو 24 سانتیمتر

● روشنایی: لامپ LED در بازو و پایه با قابلیت تنظیم نور

● ولتاژ لامپ پایه لوپ: 7 وات 230 ولت

● دارای لامپ کفی مهتابی

● لامپ بازو هالوژن _ دارای یک عدد لامپ هالوژن اضافه

● چرخش لنز 360 درجه

● متعلقات: کابل پاور + بالشتک لنز چشمی + کاور 

● ابعاد پایه لوپ: طول 23 سانتیمتر × عرض 19.5 سانتیمتر × ارتفاع 6.5 سانتیمتر

● وزن (بدون جعبه): 5.540 کیلوگرم

● وزن ( با جعبه):  7.100 کیلوگرم

● تاثیر لنز واید روی لوپ Yaxun AK_12:

● تاثیر لنز واید 0.7X

• در زوم 7 برابر ( کمترین زوم) =  ارتفاع کار 12.3 سانتیمتر _ پهنای دید 3.5 سانتیمتر

•در زوم 45 برابر ( بیشترین زوم) = ارتفاع کار 11.5 سانتیمتر _ پهنای دید 7 میلیمتر

● تاثیر لنز واید 0.5X

• در زوم 7 برابر (کمترین زوم) = ارتفاع کار 18.8 سانتیمتر _ پهنای دید 6.5 سانتیمتر

• در زوم 45 برابر ( بیشترین زوم) = ارتفاع کار 17 سانتیمتر _ پهنای دید 1.8 سانتیمتر

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

6,400,000 تومان

 
بررسی تخصصی

لوپ یاکسون ak12 یکی از پرفروشترین لوپ های موجود در بازار تعمیرات موبایل و قطعات الکترونیکی میباشد.این لوپ ساخت کارخانه یاکسون واقع در کشور چین میباشد. استقبال زیاد تعمیرکاران موبایل از این لوپ را میتوان به دلیل وضوح بالا و فضای دید مناسب این لوپ دانست.

در ادمه به بررسی تخصصی و جزئیات لوپ آنالوگ و دوچشمی یاکسون AK12 میپردازیم.

فاصله کار

مهمترین ویژگی لوپ یاکسون ak12 فاصله ی کار 10 سانتیمتری و زوم 0.7x تا 4.5x این میکروسکوپ قدرتمند میباشد.اگر از فاصله ی کاری که لوپ یاکسون ak12 به شما میدهد رضایت ندارید میتوانید به راحتی با بستن یک عدد لنز واید این فاصله ی کار را بیشتر کنید و همچنین بستن لنز واید باعث جلوگیری از ورود دود ناشی از کار بر روی برد های الکترونیکی به لنز اصلی دستگاه شده و باعث تمیز ماندن و جلوگیری از تاری دید در مدت زمان استفاده از لوپ ak12 میشود.

لنز واید

زوم و بزرگنمایی 

البته فاصله ی کار لوپ یاکسون ak10 و لوپ چشمی ak20 و همچنین بزرگنمایی ممتد 0.7x تا 4.5x با لوپ یاکسون ak12 مشترک هست و تنها تفاوت این سه مدل در شکل ظاهری،پایه ی لوپ،بازوی لوپ و لامپ های به کار برده جهت تامین روشنایی هنگام استفاده از لوپ میباشد.

اعداد موجود در ولوم به کار رفته در لنز لوپ ak12 اعدادی بین 0.7 کمترین زوم و 4.5 بیشترین زوم را نمایش میدهد و شما با چرخاندن این ولوم میتوانید به تنظیم دلخواه خود برسید.

فضای دید زیر لوپ

فضای دید زیر لوپ یاکسون AK12 همانند فضای دید لوپ های AK10 و AK20 و اغلب لوپ های دو چشمی که دارای زوم 0.7 تا 4.5X هستند میباشد.با قرار دارد خط کش در زیر لنز لوپ نتیجه گرفتیم که لوپ یاکسون AK12 فضای دیدی به قطر 3 سانتیمتر به ما میدهد.

این فضای دید باعث میشود ما بتوانیم سطح بزرگتری از برد گوشی های موبایل و یا سایر برد های الکترونیکی را مشاهده کنید و میتوانید آی سی های هارد و یا CPU  که دارای اندازه ی بزرگتری نسبت به سایر آی سی های موجود در برد گوشی هستند را به صورت کامل مشاهده کنید و عمل تعویض و تمیزکاری پایه های آی سی بر روی برد و همچنین فیکس کردن آی سی را بر روی برد را با تسلط و دید بهتری انجام دهید.

لذا به تعمیرکارای حرفه ای موبایل و قطعات الکترونیکی توصیه میکنیم که برای تکمیل میز تعمیرات خود حتما از این لوپ قدرتمند استفاده کنند.

لوپ های همچون لوپ یاکسون AK21 و لوپ یاکسون AK04 فضای دید و یا میدان دید بسیار کمتری به شما میدهند و برای تعویض آی سی های بزرگتر بر روی برد مناسب نیستند.

چرخش 360 درجه لنز AK12

اصلی ترین قسمت لوپ چشمی ak12 لنز قدرتمند این دستگاه است که میتواند بر روی پایه ی دایره ای شکل خود به صورت 360 درجه چرخش داشته باشد و این موضوع سهولت و انعطاف بیشتری حین انجام کار بر روی برد های الکترونیکی برای تعمیرکاران موبایل ایجاد میکند.

لنز لوپ ak12

لنز دو چشمی لوپ ak12 دارای دو عدد عدسی جداشدنی دارای بزرگنمایی wf 10x/20 mm میباشد که بر روی سر این عدسی ها دو عدد بالشتک پلاستیکی تعبیه شده تا تعمیرکاران موبایل و برد های الکترونیکی چشم خود را بر روی این بالشتکها قرار داده و حین انجام کار باعث آسیب حین تماس عدسی با اطراف چشم هایشان نشود.

زاویه دید

زاویه دید اکثر لوپ های دوچشمی یاکسون مانند لوپ ak10 و لوپ آنالوگ ak20 به صورت 45 درجه میبااشد و این زاویه ی دید باعث تسلط بیشتر تعمیرکار بر روی برد و تعمیر و سیم کشی میشود و لوپ ak12 نیز از این قائده مثتثنی نیست و دارای زاویه ی دید 45 درجه میباشد.

روشنایی لوپ یاکسون AK12

لوپ یاکسون آکا 12 مجهز به دو عدد لامپ جهت تامین روشنایی هنگام استفاده از لوپ است که یکی از این لامپ ها در بازو و دیگری در پایه ی لوپ تعبیه شده اند.

لامپی که در بازو تعبیه شده است دارای ولوم تنظیم نور میباشد که این ولوم در قسمت کنار پایه لوپ و در قسمت راست قرار داده شده است که با چرخاندن این ولوم میتوانید نور دلخواه خود را تنظیم کنید.

زاویه تابش این لامپ به صورت 45 درجه میباشد و ممکن است حین انجام تعمیرات بر روی کار سایه ایجاد کند.

شما میتوانید جهت رفع این ایراد از لامپ لوپ LED جداگانه که به صورت دایره ای شکل هستند بر روی لنز لوپ یاکسون AK12 استفاده کنید تا با تاباندن نور مستقیم و عمود از بالا به پایین این مشکل رفع شود.

لامپ لوپ

لامپ دیگری در پایه ی لوپ قرار دارد و شما میتوانید در صورت لزوم از این لامپ نیز استفاده کنید.

ابعاد لوپ

ابعاد پایه لوپ یاکسون ak12 به طول 23 و عرض 19.5 سانتیمتر است و باید میز کار تعمیرات موبایل خود را متناسب با ابعاد این لوپ طراحی کنید.ارتفاع بازوی این لوپ 24 سانتیمتر است که ارتفاع کلی لوپ هنگام بستن لنز افزایش میابد.

اگر از ابعاد پایه لوپ AK12 راضی نیستید و میخواهید پایه ی لوپ بزرگتر با اجزای مختلف جهت قرار دادن آچار و قطعات موبایل در حین انجام کار داشته باشید میتوانید با تهیه ی پایه لوپ آلمنیومی و پد فلزی حرفه ای این ایراد را برطرف کنید.

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید شما میتوانید با جدا کردن پایه اصلی لوپ AK12 و بستن آن به این پد فلزی فضای کار بهتری در زیر لوپ فراهم کنید.

پد نسوز پایه لوپ

معایب لوپ AK12

از جمله معایبی که تعمیرکاران موبایل بعد از استفاده ی زیاد از این دستگاه عنوان کرده اند میتوان به خستگی چشم بعد از کار روزانه با این لوپ و همچنین شل شدن اهرم میکانیکی این دستگاه اشاره کرد.

لوپ یاکسون ak12

شل شدن اهرم لوپ ممکن است بعد از چندین سال استفاده از این لوپ ایجاد شود و شما با مراجعه به تراشکارها میتوانید این عیب را برطرف کنید.

توصیه یدک موبایل

توصیه تیم یدک موبایل به شما این است که اگر میخواهید تعمیرات موبایل را به صورت حرفه ای ادامه دهید و نیازمند میکروسکوپی و لوپی با فضای دید مناسب هستید،لوپ یاکسون AK12 گزینه ی بسیار مناسبی برای شماست و با خرید این ابزار قدرتنمند راندمان و بهره وری خود را تا حد زیادی میتوانید افزایش دهید.

در ادامه میتوانید تجربه کاری خود را در مورد استفاده از این لوپ قدرتمند با ما و سایر همکاران به اشتراک بگذارید.

 
جزئیات فنی

لوپ

نوع لوپ : دو چشمی استریو

سایر مشخصات محصول

بزرگنمایی : 0.7X تا 4.5X برابر با 7 تا 45 برابر
مدل زوم : زوم ممتد از 7 تا 45 برابر
عدسی چشمی : wf 10x/20 mm
زاویه دید : 45 درجه
فاصله کار : 10 سانتیمتر
پهنای دید : 3 سانتیمتر
روشنایی : لامپ LED در بازو و پایه با قابلیت ولوم میزان روشنایی
چرخش لنز : 360 درجه
ارتفاع بازو : 24 سانتیمتر
ابعاد پایه کار : 6.5x 19.5 x 23 سانتیمتر
قابلیت نصب لنز واید :
قابلیت نصب لامپ LED :
موارد استفاده : جهت بزرگنمایی قطعات بسیار ریز در برد گوشی های موبایل و هر جسم ریز دیگر که برای کار بر روی آن، نیاز به بزرگنمایی داشته باشد.
اتصال به صفحه نمایش :
متعلقات : کابل برق-بالشتک لنز چشمی-کاور پلاستیکی
ولتاژ ورودی : 220 ولت
وزن : 6 کیلوگرم
کشور سازنده : چین
جنس بدنه : آلومنیوم و آهن
 
ویدئو آموزشی

جهت دیدن جزییات و نحوه عملکرد لوپ یاکسون AK12 از این ویدئو که در صفحه آپارات یدک موبایل قرار دارد دیدن کنید.

 
نظرات
1
دیدگاه کاربران
  • 1398-12-11

    سلام.قیمت محصولاتتون رو چجوری اطلاع پیدا کنم؟ آیا ارسال به استان های دیگه هم دارین؟ممنون

    پاسخ مدیر:

    سلام،فعلا به علت شیوع ویروس کرونا فروشگاه موقتا غیر فعال است.بعد از شروع دوباره فعالیت فروشگاه،ارسال به سراسر کشور داریم.

نظر خود را بنویسید
*

لوازم جانبی

17 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

منو