پرداخت در محل ( COD )برای خریدهای زیر 150هزارتومان:

  1. روش پرداخت در محل یا همان COD)Cash On Delivery) این امکان را به خریداران خواهد داد تا ابتدا کالای مورد نظر خود را دریافت و پس از تحویل کالا در محل، پرداخت هزینه سفارش را به دو صورت ذیل انجام دهند:

1- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

    مشتریان می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب و دستگاه های کارت خوان سیار (POS) پرداخت خود را انجام داد.

2- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، یدک موبایل امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 

این امکان چندین مزیت را برای مشتریان محترم به همراه دارد؛ یکی از مهم­ترین این موارد اطمینان کامل از امنیت پرداخت ایشان می­باشد، چرا که پرداخت را به صورت نقدی در لحظه تحویل انجام خواهند داد و این بدان معناست که خرید آن­ها به صورت مطمئن انجام ­شده و سپس هزینه آن پرداخت می­گردد.

یکی دیگر از مواردی که می­توان به آن اشاره داشت اطمینان از صحت خرید و جنس مورد نظر است. این امر موجب می­شود که مغایرت یا خرابی در محصول دریافتی ابتدا بررسی شده و سپس پرداخت انجام پذیرد لذا دیگر نگرانی برای اشتباهات احتمالی رخ نخواهد­داد.

مشتریانی که روش پرداخت در محل را انتخاب کرده اند باید در نظر داشته باشند که مبلغ 20000تومان را باید به صورت بیعانه به حساب بانک صادرات مدیر وبسایت به شماره کارت (6037697427573719) به نام سعدالله کوشش پرداخت نمایند تا اقدامات لازم جهت بسته بندی و ارسال محصول انجام شود.

با تشکر از حسن انتخاب و اعتماد شما